Cleanvac E 3501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

İlan No 268458126
İlan Tarihi
Favorilerime Ekle | Yazdır | Rapor Et

Konumu

Sokak Görünümü

Kelepirin Adresi kelepir.com

Cleanvac E 3501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

Şimdilerde birçok alanlarda, parlak ve geniş zeminler mevcuttur. Normalde aşırı ziyaretçi kitlesinin üstünde dolaştığı söz konusu zeminler çok çabuk kirlenir ve tozlanır. İşte bu zeminler pürüzsüz ve parlak oluşu nedeniyle üzerinde oluşan kiri ve tozu hemen gösterir. Bu sebeple her zaman kolayca temizlenebilmesi lazımdır.

 
Cleanvac zemin temizlik otomatları, yoğun mekanlarda dahi her zaman işte bu parlak ve geniş zeminleri kolayca temizlemek amacıyla tasarlanmıştır. Ergonomik gövdesi ile küçük ve dar mekanlarda dahi yüksek hareket becerisi ile rahat kullanma ve depolama olanağı sağlayan Cleanvac zemin bakım ve temizlik makinaları, işçilikten ve de deterjan masraflarından tasarruf sağlamaktadır. 
 
Cleanvac zemin bakım ve temizlik otomatları işleyişinde bir tane temiz su haznesi ve ayrıca bir tane kirli su haznesi mevcuttur. Kimyasallı suyu zemin üstünde yayıp aynı zamanda fırçalama işlemi yaparak çok iyi temizleyip yüksek vakumlama kuvvetiyle pis suyu içine çekerek sağlıklı ve lekesiz bir temizlik yapar.
 

 
Üretim tesisleri, eğitim binaları, sağlık birimleri, kamu binaları, spor salonları, sanat galerileri, AVMler servisler, garajlar, büyük mağazalar, hava alanları, otel ve pansiyonlar, restoran ve kafeler, plazalar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin gereksinimi olan tüm alanlarda zemin temizleme makinesi olarak pratik çözümler sunar.
 

Cleanvac Zemin Bakım ve temizlik Otomatları Faydaları

 
  • Temizlik harcamaları ve iş gücünden büyük oranda tasarruf eder.
  • Tek bir geçişte, sistematik bir biçimde deterjanlı suyu zemin üstünde bırakır, bu sırada fırçalama işlemi ve de yüksek vakumlama kuvvetiyle etkili ve pratik temizleme sağlar.
  • Şarjlı modellerde tek seferde şarj ile Üç dört saat devamlı kullanma olanağı, bir saatte bin ila üç bin m² civarı temizleme kapasitesi olan seçenekleri bulunmaktadır.
  • Kablolu, bataryalı, sürmeli ve de binicili çeşitler.
  • Sağlık birimleri, plazalar, alış veriş merkezleri, eğitim binaları, otel ve pansiyonlar, gibi. büyük mekanlar için üretilmiştir.

E 3501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

E 3501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi, Temizlik Makine ve Sistemleri-Cleanvac-Vetta-Surena stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Temizlik Makine ve Sistemleri-Cleanvac-Vetta-Surena yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz E 3501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

E 3501 Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi

 hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0543 748 1714 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.