Cleanvac E4501 Elektrikli Sert Zemin Otomatı

İlan No 268458125
İlan Tarihi
Favorilerime Ekle | Yazdır | Rapor Et

Konumu

Sokak Görünümü

Kelepirin Adresi kelepir.com

Cleanvac E 4501 Zemin Temizleme Makinesi
Yaşadığımız modern çağda kamu ve özel sektör iş yerlerinin mekanlarında, geniş ve parlak zeminler vardır. Genellikle kalabalık ziyaretçi trafiğinin üstünde gezindiği söz konusu zeminler çabuk tozlanıp kirlenebilir. Bu geniş zemin açık renkli ve parlak yapısı gereği üzerindeki kiri ve tozu hemen belli eder. Hal böyleyken sıkça kolayca yıkanıp temizlenmesi lazımdır.
 
Cleanvac zemin bakımı otomatları, kalabalık alanlarda bile günün her saatinde işte bu parlak ve geniş yüzeyleri çabucak temizlemek amacıyla tasarlanıp üretilmiştir. Kompakt gövdesi ile dar bölümlerde dahi yüksek manevra kabiliyeti ile rahat kullanma ve depolama olanağı sağlayan Cleanvac zemin temizleme makinaları, iş gücünden ve temizlik malzeme maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. 
 
Cleanvac E4501 zemin temizleme otomatları 35 LT temiz su tankı ve 45 LT kirli su haznesi bulunmaktadır. Sabunlu suyu zemin üstünde dağıtıp aynı zamanda fırçalama işlemi yaparak iyice yıkadıktan sonra yüksek vakum gücüyle kirli suyu içine çekerek hijyenik ve pürüzsüz bir temizlik gerçekleştirir.
 
Cleanvac E4501 zemin temizleme otomatları elektrikli modellerdir. Cleanvac Yer Temizleme makineleri akülü ve elektrikli olarak üretilmektedir.
 
 
Fabrikalar, eğitim binaları, sağlık birimleri, kamu binaları, spor salonları, galeriler, AVMler servisler, garajlar, showroomlar, hava alanları, oteller, restoranlar, plazalar, temizlik firmaları, kamu kurumları ve sert zemin ihtiyacı olan her yerde zemin temizleme makinesi olarak pratik çözümler sunar.
 

Cleanvac E4501 Zemin  Temizlik Otomatı Özellik ve Avantajları

 
 • Birinci sınıf sert zemin temizliği ve bakımında; yüksek kapasite sunar.
 • Temizlik harcamaları ve iş gücünden büyük oranda tasarruf eder.
 • Tek bir geçişte, otomatik olarak deterjanlı suyu zemin üzerinde bırakır, aynı anda fırçalama ve de yüksek vakumlama kuvvetiyle mükemmel temizlik sağlar.
 • Şarjlı modellerde bir defa şarj ile 3-4 saat devamlı kullanım olanağı, saatte 1000-3000 metrekare arası temizleme kapasite sunan seçenekleri bulunmaktadır.
 • Kablolu, bataryalı, sürmeli ve de binilebilir modeller.
 • Hastaneler, iş merkezleri, büyük marketler, okullar, restoranlar, gibi. büyük mekanlar için geliştirilmiştir.

 

  Cleanvac E 4501 Zemin Temizleme Makinesi

  Cleanvac E 4501 Zemin Temizleme Makinesi, Temizlik Makine ve Sistemleri-Cleanvac-Vetta-Surena stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Temizlik Makine ve Sistemleri-Cleanvac-Vetta-Surena yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

  Siparişini vermiş olduğunuz Cleanvac E 4501 Zemin Temizleme Makinesi tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

  Cleanvac E 4501 Zemin Temizleme Makinesi

   hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0543 748 1714 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.