DIDIMDE IMARLI HER BUTCEYE UYGUN ARSALAR

30.000 TL
İlan No 268456118
İlan Tarihi
Ada No
Kat Karşılığı Hayır
Krediye Uygunluk Evet
370
Takaslı Evet
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Parsel No
Pafta No
Favorilerime Ekle | Yazdır | Rapor Et

Konumu

Sokak Görünümü

Kelepirin Adresi kelepir.com


 EMEK INSAAT GUVENCESINDE


EMEKSIZ EV OMAZ::::

Didim bir ege bölgesi tatil beldesidir.Burada bütün ege bölgesinde olduğu gibi akdeniz iklimi görülmektedir.Akdeniz bölgesi tatil beldeleri için oldukça uygun bir iklimdir.Bu iklim ile deniz birleşince ortaya harika bir tablo çıkmaktadır.
Didim'in bu iklim yapısı Didim'e akdenizdeki tatil beldeleri gibi büyük avantajlar kazandırmıştır.
Akdeniz ikliminin etkili olduğu yerlerde yazlar sıcak ve kurak kış ayları ise ılıman ve yağışlıdır.Didim'de yazların sıcak ve kurak olması nedeniyle turizm sezonu erken açılır.
Turist bögleye Nisan ayından itibaren yabancı ülkelerden gelmeye başlar.Yerli turistler ise okulların kapanmasının ardından Haziran ve Temmuz aylarında bölgeye gelmeye başlar.
Didim'de iklim tarım içinde uygundur.Fakat bölge neredeyse tamamen turizm içindir.O yüzden burada çok az sayıda tarıma yatırım yapan insan vardır.Herkes bölgede turizme yönelmiştir.
Didim'in ikliminin bögleye kazandırdığı üzerinde durulması etkenlerden biride bölgedeki turizm sezonunun erken açılmasıdır.
Ülkemize daha erken döviz girişi sağlayan bu etken ülkemizde büyük bir gelir sahibi olan turizmin etkilerini daha da erken görülmesini sağlar.

Özellikler

Krediye Uygunluk

Evet

Manzara

Doğa

Altyapı

Elektrik
Su
Telefon
Sondaj & Kuyu
Zemin Etüdü
Yolu Açılmış
Arsa Detayları
Krediye Uygunluk Evet
Manzara Doğa
Altyapı Elektrik,Su,Telefon,Sondaj & Kuyu,Zemin Etüdü,Yolu Açılmış