en ucuz Düşündüren Deyimler

, kelepir Düşündüren Deyimler, toptan Düşündüren Deyimler
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Düşündüren Deyimler

Stok Kodu: 428573
13,90 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Geçenlerde "yer yarılıp da içine girmek"* diye bir şey duydum. Düşündüm, düşündüm; sahiden de yer durduk yere yarılır mıydı? Bir de "başına çorap örmek* dediler; iyi de benim bildiğim başa şapka takılır, çorabın başta işi ne? Ma tabii "taşı sıksa suyunu çıkarmak* lafına da gülmeden edemeyeceğim. Geçen gün denedim, denedim; ı ıh, yok, bir damla bile çıkaramadım. Sonradan öğrendim ki bu sözlerin anlamları hiç de sandığım gibi değilmiş. Aslında bunlar çookk başka anlamlara geliyormuş. Sen de merak ettin, değil mi? Bu kitapta her deyim için bir hikâye var. Oku bak, sen de hemencecik anlayacaksın kazın ayağının hiç de öyle olmadığını.
Basım Yılı:
2014
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x20
ISBN:
9789755174617
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
176
Yayınevi:
Yuva Yayınları
Yazar:
Kolektif
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.