en ucuz Türk Deniz Müzesi Harita Kataloğu

, kelepir Türk Deniz Müzesi Harita Kataloğu, toptan Türk Deniz Müzesi Harita Kataloğu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%5

Türk Deniz Müzesi Harita Kataloğu

Stok Kodu: 427000
Liste fiyatı: 37,00 TL
35,15 TL
Kazancınız: 1,85 TL (5%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Deniz Müzesi Komutanlığı bünyesinde yer alan Tarihi Deniz Arşivi Müdürlüğü’nün hazırladığı “Türk Deniz Müzesi Harita Kataloğu”, geçmişte oluşan bir birikimin organize edilerek yeni bir anlayışla kitap haline getirilip sunulmasının bir örneği. Kataloğun hazırlanmasında; Tarihi Deniz Arşivi envanterinde mevcut harita, portolon ve atlasların gün ışığına çıkarılıp, konuyla ilgilenenlerin kullanımına sunmak amaçlanmış.Çalışmada haritalar üç ana bölümde toplanmış; birinci bölümde Deniz Haritaları, Yabancı Haritalar ve Portolonlar, Osmanlıca Haritalar ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Seyir Hidrografi ve Oşinografi Dairesi Başkanlığı Haritaları olmak üzere üç kısımda ele alınıyor. İkinci bölümde ise Osmanlıca Kara Haritaları ve Yabancı Kara Haritaları olmak üzere iki kısımdan oluşan Kara Haritaları yer alıyor. Kitabın üçüncü bölümünde ise Atlasları ve Kitab-ı Bahriye’nin El Yazma nüshaları okuyucuya sunuluyor.
Basım Yılı:
2008
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789754091978
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
437
Yayınevi:
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı / Deniz Müzesi
Yazar:
Kolektif
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.