en ucuz Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü

, kelepir Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü, toptan Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü

Stok Kodu: 441772
Liste fiyatı: 35,00 TL
28,00 TL
Kazancınız: 7,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

Etimolojik Osmanlı Türkçesi Sözlüğü 50.000’ne yakın ana ve ara maddeyi içerir. Üniversitelerin Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Sanat Tarihi, Sosyoloji, Felsefe bölümleri, Eğitim Fakültelerinin Öğretmenlik bölümleri, Hukuk ve İktisat Fakülteleri ile İlahiyat Fakültelerine hitap etmektedir.Sözlüğü cazip kılan özelliklerden biri de Eski Anadolu Türkçesine ait bir hayli sözcüğe yer vermesidir. Öte yandan sözcüğün arkasında Arapça ve Farsça kökenli bütün ana madde halindeki sözcükler ile ara maddelerin yer aldığı zengin bir dizin bölümü yer alır. Bu özelliği ile Türkiye’de şimdiye kadar hazırlanmış tek orta boy sözlüktür.

Baskı No:
2. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
ISBN:
9786052017029
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
1272
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Prof. Dr. Mehmet Kanar
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.