en ucuz Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi

, kelepir Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi, toptan Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi

Stok Kodu: 406664
Liste fiyatı: 22,00 TL
17,60 TL
Kazancınız: 4,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Denizci, teknesinin her şeyi olmak zorundadırİcabında motor tamircisi, boyacısı, elektrikçisi, elektronikçisi, terzisi, yelken tamircisi, armadoru Çünkü denizin ortasında bütün bu sayılanları yapacak birilerini çağırma imkanı kolay kolay bulunamaz Buna karşılık yukarıda sıraladığımız bütün bu beceriler zaman içinde deneme yanılma metodu ile öğrenilebilir. Ancak denizlerde karşı karşıya kalabileceğimiz sağlık sorunları için böyle bir yöntem söz konusu olamaz Denizin ortasında bazı sağlık olayları ile ömrünüzde bir kez karşı karşıya kalabilirsiniz ve bu sırada yapabileceğiniz en ufak bir yanlış problemi daha da büyütüp trajik bir hale dönüştürebilir. Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi, denizlerde karşılaşılacak çeşitli problemler karşısında neler yapılması gerektiğini gösteren kaynak bir kitap olarak hazırlandı. Kitabın yazarı Dr. Özgür Deniz Tezcan, mesleki yaşamının büyük bir bölümünüAcil servis doktoru olarak geçirmiş ve bu sırada binlerce olayla karşılaşmış biridir. Ayrıca iyi bir yelkenci ve denizcidir. Özetle bu kitap kendisi de denizci bir tıp uzmanı tarafından özenle hazırlanmış ve herkesin anlayabileceği şekilde kaleme alınmıştır.
Basım Yılı:
2013-2-20
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13x19
ISBN:
9786058628618
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
80
Yayınevi:
Naviga Yayınları
Yazar:
Özgür Deniz Tezcan

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.