en ucuz Labirent Çıkmazı Bağımlılıkla Mücadele Rehberi; Aşkım Kapışmak Akademi

, kelepir Labirent Çıkmazı Bağımlılıkla Mücadele Rehberi; Aşkım Kapışmak Akademi, toptan Labirent Çıkmazı Bağımlılıkla Mücadele Rehberi; Aşkım Kapışmak Akademi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Labirent Çıkmazı Bağımlılıkla Mücadele Rehberi; Aşkım Kapışmak Akademi

Stok Kodu: 430227
Liste fiyatı: 14,00 TL
10,08 TL
Kazancınız: 3,92 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Uyuşturucu kullanmak başlangıcı labirent, sonu çıkmaz olan bir sokağa girmeye benzer. Herkes kullanıyor yanılgısıyla girilen bu sokakta ilerleyen kişi, başlarda her şeyi normal, yapılası, yaşanası görür. Böylece labirentlerden oluşan bu sokaklarda yürüdükçe yürür, koştukça koşar, hatta uçtuğunu zanneder. ?Evet, hayat buymuş, yaşam tam da buradaymış," diye nidalar atar. Labirentin sonunu gördüğü anda maddeye bağımlı olan kişi durumu anlar ve ?Burası çıkmaz sokak" der, ama bulunduğu yer bu söz için artık geç kaldığı noktadır. Yine de rotayı değiştirmek için son bir fırsatı vardır. Doğru rota, gerisin geri dönmektir. Ama gerisin geriye dönmek için rehberlere ihtiyaç duyar. Uzmanların ve sevdiklerinin desteği olmadan bir bağımlının, kendi başına doğru yolları bulup ?Labirent Çıkmazı"ndan kurtulması mümkün değildir. Labirent Çıkmazı ile uyuşturucu hakkında bireysel anlamda bilgili olmanın önemli, ancak tek başına yetersiz olduğunu göreceksiniz. Çünkü toplumun neredeyse tüm kılcal damarlarına dek yerleşmiş olan uyuşturucu sorunuyla mücadele topyekûn bir toplum şuurunu elzem kılmaktadır...
Basım Yılı:
2016-4-4
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789751036780
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
224
Yayınevi:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
Zafer Ercan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.