en ucuz Almanca - Türkçe Türkçe Almanca (Küçük)

, kelepir Almanca - Türkçe Türkçe Almanca (Küçük), toptan Almanca - Türkçe Türkçe Almanca (Küçük)
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Almanca - Türkçe Türkçe Almanca (Küçük)

Stok Kodu: 426703
Liste fiyatı: 44,00 TL
31,68 TL
Kazancınız: 12,32 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu yenilenmiş sözlüğümüz her iki dilde de en güncel ve en sık kullanılan sözcükleri içermektedir. Özellikle yabancı dilöğrenimine yeni başlayanlar ve öğrenciler icin çok uygun bir kitaptır. 656 Sayfada Yaklaşıkk 40.000 Sözcük ve Kullanılışı. Günlük Yaşamdan Yararlı ve Güncel Sözcük Bilgileri. Sözlüğe Ek Olarak Kısaltmalar, Deyimler, Sayılar ve Almancada Düzenli ve Düzensiz Fiillerin Üç Hali. In unserem neuen "Kleinen Worterbuch" befi nden sichdie aktuellsten und am haufi gsten gebrauchten Worterin beiden Sprachen. Damit ist das Buch besondersfur Anfanger sowie Schuler und Studenten ein idealerBegleiter. Rund 40.000 Stichworter und Wendungen auf 656 Seiten Aktueller Wortschatz aus dem Alltag Im Anhang Abku. rzungen, Redewendungen, Zahlworterund die Liste der regelmasigen und unregelmasigenVerben
Basım Yılı:
2017-5-9
Baskı No:
2
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
10x16
ISBN:
9789751032751
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
642
Yayınevi:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
M. Aydan Taşkıran
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.