en ucuz Standart Denizcilik Seyir Sözlüğü; İngilizce-Türkçe

, kelepir Standart Denizcilik Seyir Sözlüğü; İngilizce-Türkçe, toptan Standart Denizcilik Seyir Sözlüğü; İngilizce-Türkçe
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Standart Denizcilik Seyir Sözlüğü; İngilizce-Türkçe

Stok Kodu: 429542
Liste fiyatı: 15,00 TL
12,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Güvenli ve yeterli haberleşmenin sağlanabilmesi için IMO tarafından hazırlanan "Standard Marine Navigational Vocabulary"i Türk denizcilerinin bu kitabı daha verimli kullanabilmeleri için Türkçe´ye tercüme ettik. Kitabın iyi anlaşılabilmesi için İngilizce kelimeler bazen denizcilik deyimleri bazen de konuşma dilindeki karşılıkları ile tercüme edilmiştir. Kitapta izlenen tercüme yöntemi İngilizce sözcüklerin Türkçe karşılığını vermek yerine anlamı ifade etmeye yöneliktir." ...
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
Ebat:
15x21
ISBN:
9789759481872
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
103
Yayınevi:
Denizler Kitabevi
Yazar:
Kpt. Barış Tozar
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.