en ucuz Uluslararası İlişkiler Sözlüğü

, kelepir Uluslararası İlişkiler Sözlüğü, toptan Uluslararası İlişkiler Sözlüğü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%10

Uluslararası İlişkiler Sözlüğü

Stok Kodu: 430521
Liste fiyatı: 35,00 TL
31,50 TL
Kazancınız: 3,50 TL (10%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu çalışmanın başlıca iki amacı vardır. Bunlardan birincisi, özellikle son yıllarda iletişim teknolojisinde görülen baş döndürücü gelişmeler sonucunda bir hayli küçülen Dünyayı zeminde meydana gelen olgu ve olayları daha yakından tanıma alanında uzman olmayan okuyucuya yardımcı olmaktır. İkinci olarak çalışmanın bir diğer alanı da, bu konularla ilgili dersler gören üniversite öğrencilerine, özellikle de başlangıç aşamalarında faydalı olabilmektir.
Basım Yılı:
2010-12-30
Baskı No:
4. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789753531054
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
731
Yayınevi:
Der Yayınları
Yazar:
Gülden Ayman
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.