en ucuz Koruyucu / Koruyucu Serisi- 1

, kelepir Koruyucu / Koruyucu Serisi- 1, toptan Koruyucu / Koruyucu Serisi- 1
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Koruyucu / Koruyucu Serisi- 1

Stok Kodu: 416547
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Nil Mavikaya, ailesi ve okul çevresindeki arkadaşlarıyla örülü sakinlikle dolu barışçıl bir kasabada, oldukça sıradan bir hayat yaşarken, alışılmadık ölümler, beklenmedik kişi ve olaylarla karşılaşarak kendini birdenbire etkileyici ve büyülü bir dünya olan Güneş Ülkesi’nde, çok boyutlu bir serüvenin içinde bulur. Güneş Ülkesi iyilerin ve iyiliğin temsil edildiği bir dünya olurken Gece Şatosu da kötülüğü sembolize eder bu kurmaca dünyada. Koruyucular ve Gececiler iki karşıt kutbun, iki insan anlayışının temsilidirler. İçinde yer aldığınız gündelik hayatın küçük, dar ve sınırlı bölgelerinden benliğinizi sıyırıp 476 sayfalık kurmaca bir dünyada, bu dünyanın gerilim, bilinç çatışması, dostluk, ihanet, kan, vahşet, ölüm, su perileri, kurt adamlar, toprak ve çoban cinleri, şekil değiştiren yılan kadınlar, kılıç ustaları, savaşan şövalyeler, baş periler ve duygusal iç çatışmanın çok renkli halleriyle örülü büyülü atmosferinde gezinip duracaksınız.Kendini bir anda fantastik olaylar dizisinin içinde bulan Nil, eşsiz yetenekleriyle zorlukların üstesinden gelebilecek mi?
Basım Yılı:
2012
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786058719347
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
475
Yayınevi:
Değirmen Yayınları
Yazar:
Betül Saray
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.