en ucuz Aklında Tut; Bellek Geliştirme Çalışmaları

, kelepir Aklında Tut; Bellek Geliştirme Çalışmaları, toptan Aklında Tut; Bellek Geliştirme Çalışmaları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Aklında Tut; Bellek Geliştirme Çalışmaları

Stok Kodu: 440133
24,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Aklında tut sözel işitsel belleği geliştirmek amacıyla hazırlanmış alıştırmalar içeren bir çalışma kitabıdır. Çocuktan, ona söylenenleri (sayı, renk, şekil, sözcük, cümle vb.) istenen süre boyunca aklında tutması, bunlarla zihninde bir takım işlemler yapması ve kitabında uygun yerlere işlemesi istenir. Bu çalışmalar aynı zamanda dikkat ve işitsel algı başta olmak üzere diğer bilişsel yetilerin de geliştirilmesine katkı sağlayacaktır. Dolayısıyla aklında tut Herhangi bir sorunu olmayan çocuğun var olan yetilerini güçlendirmek, Bellek süreçlerinde sorunu olanlara destek olmak, Bellekle ilgili bir sorunu olmayan ama öğrenme, dil, dikkat, işitsel algı gibi alanlarda zorluk yaşayanları geliştirmek, Okuma yazma güçlüğü olanlara yardımcı olmak gibi farklı amaçlarlarla kullanılabilir.
Basım Yılı:
2015-8
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
21x29,5
ISBN:
9789756624319
Kağıt Cinsi:
1.Hamur
Sayfa Sayısı:
52
Yayınevi:
Pencere-Sey
Yazar:
Yeşim Kesgül Sercan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.