en ucuz Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul

, kelepir Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul, toptan Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 1; Bilsem Sınavlarına Hazırlık İçin İlkokul

Stok Kodu: 426931
Liste fiyatı: 5,00 TL
3,60 TL
Kazancınız: 1,40 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Zeka düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun, odaklanma yeteneği düşük olan çocuk başarılı olamayacağı için, çocukların zeka seviyelerinin yanı sıra, dikkat süreleri de can alıcı bir önem kazanmaktadır. Bu yüzden başarılı olmasına vesile olduğumuz bütün çocuklara ilkokul süreci boyunca, hem zeka hem de dikkat sürelerini artıracak etkinlikler yaptırdık. Bunun sonucunda tecrübelerimizden, sizin çocuklarınızın da yararlanabilmesi amacıyla ortaya bu kitap seti çıktı. Üstelik bu set sadece Bilsem sınavları için değil, çocuğunuzun dikkat süresini artırmaya yönelik olarak da her zaman kullanılabilir. Unutmayın, çocuğunuzun hayatını değiştirebilecek şey şu an elinizde olabilir. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık, karşılaştırma becerileri, parça-bütün ilişkisi, el-göz koordinasyonu, kısa süreli hafıza, kavram becerileri gibi çocuğunuzun keyifle yap,acağı etkinlikler yer almaktadır.
Basım Yılı:
2016-5
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
21x28
ISBN:
9786051830650
Kağıt Cinsi:
1.Hamur
Sayfa Sayısı:
24
Yayınevi:
Nesil Yayınları
Yazar:
Halime Ataç
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.