en ucuz Sözcükten Kavrama

, kelepir Sözcükten Kavrama, toptan Sözcükten Kavrama
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Sözcükten Kavrama

Stok Kodu: 440195
22,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
“Sözcükten kavrama”  dil becerileri dizisinin altıncı ürünüdür.  Kitap değil, kitap görünümünde bir  kart  çalışmasıdır.  Kesilip hazırlanan kartlardan oluşur. Yapılacak çalışmalar  yönergede ayrıntılarıyla anlatılmıştır.“sözcükten kavrama”  soyut düşüncenin temeli olan kavram gelişimini ve genel dil gelişimini, özellikle de anlamsal (semantik) dili desteklemek amacıyla hazırlanmıştır.  Etkin  bir  kullanımla  kavram  gelişiminin  yanısıra  düşünme,  akıl yürütme  ve  dil  becerilerini  de  destekleyecektir.  Etkin  kullanım  için,  sorular, çalışmalar, öneriler eklenmiştir.Pek  çok  bilişsel  alanı  geliştirecek  nitelikte  olan  “sözcükten  kavrama”, normal  gelişimi  güçlendirmenin  yanı  sıra,  söz  konusu  alanlarda  güçlükler yaşayan  çocukların  ve  belki  erişkinlerin  de  sorunlarının  giderilmesine  katkı sağlayacaktır. 
Basım Yılı:
2016-5-30
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789756624326
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
36
Yayınevi:
Pencere-Sey
Yazar:
Ceren Ergen Alemdar
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.