en ucuz Homotopya; Karanlığın Yükselişi

, kelepir Homotopya; Karanlığın Yükselişi, toptan Homotopya; Karanlığın Yükselişi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Homotopya; Karanlığın Yükselişi

Stok Kodu: 428601
Liste fiyatı: 14,00 TL
9,80 TL
Kazancınız: 4,20 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Başlangıçta söz vardı ve söz Tanrı ile birlikteydi (Yuhanna 1.1, Yeni Ahid) Tüm kutsal kitaplar ruhun ölümsüzlüğünden bahsederler. Tanrı insanı kendi özünden yaratmış, erkek ve dişi formunu biçimlendirirken kendi suretini kullanmıştır. Sonradan ortaya çıkan tezgahta, Adem şeytanın komplosuna uğrayıp yasak elmayı koparırken kaosun da başlamasına neden olur. Mutluluğu ve huzuru dünyada aramaya başlayan insan, kendisini kötü tutkularının ve kötü hazlarının peşinde, yalancıların, dolandırıcıların, kan döküp fitne çıkaranların arasında bulur. Moral evrimini tamamlar ve kendisi de onlardan biri olup çıkar. Yine de bu dünyanın ötesinde bambaşka bir yerde bazı insan toplulukları mükemmelleşmeyi başarabilmiştir...
Basım Yılı:
2015-7-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19
ISBN:
9786059825856
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
128
Yayınevi:
Serüven Kitap
Yazar:
Doğan Çataloğlu
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.