en ucuz Sömürgeci Dincilik

, kelepir Sömürgeci Dincilik, toptan Sömürgeci Dincilik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Sömürgeci Dincilik

Stok Kodu: 435663
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Din, iki ucu keskin bıçak gibidir. Kötüye kullanmak din üzerinden gerçekleştiği zaman, toplumsal ve ulusal felaketler kapıya dayanmış demektir. Türk toplumu tam bu sorunların yaşandığı dönemlerle karşı karşıyadır. 10-13. yüzyıllar arası, Türk insanı İslamiyeti, İslamiyet öncesi hümanist, barışçı ve evrensel ilkelere göre yorumlamış; Hacı Bektaş-ı Veliler, Mevlana´lar, Yunus Emre´ler gibi, dini insan olma sanatı olarak yoran değerler yetiştirmiştir. Siyasetten, grup ve cemaat çıkarlarından, ticaret ve tarikat hiyerarşisinden arınmış bireysel ve barışçı dindarlık anlayışı, yine Türk insanının bu tarihsel kesitte inşa ettiği din felsefesinin ürünüdür.
Basım Yılı:
2008-7-1
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14x19,5
ISBN:
9786058988316
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
220
Yayınevi:
Fel-Us Yayınları
Yazar:
Emel Sünter Yalçın
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.