en ucuz Türkiye ve İslam Dünyasında Gündem

, kelepir Türkiye ve İslam Dünyasında Gündem, toptan Türkiye ve İslam Dünyasında Gündem
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Türkiye ve İslam Dünyasında Gündem

Stok Kodu: 440186
Liste fiyatı: 14,00 TL
10,08 TL
Kazancınız: 3,92 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
İçinde yaşadığımız dünyada ve ülkemizde her gün, her saat önemli olaylar cereyan ediyor, bu olaylarla ilgili yorumlar yapılıyor, tavırlar alınıyor, terimler ve kavramlar oluşturuluyor. Bütün bunların dışında kalmak, eskiyi tekrarlamak, İslâm`ın ışığını kısmak ve meydanı başkalarına / ötekilere bırakmak olur.Günümüz âlimlerinin önce ilim ve ahlâk bakımından bu işte ehliyet kazanmaları, sonra da, kulluğumuzla ilgili her olay karşısında İslâmî tavır ve hükmü belirlemek için çaba göstermeleri zorunludur. Bu kitabı okurken günümüz dünyasında ve ülkemizde olup biten hadiseler hakkında İslâm Hukuku alanının tartışmasız otoriteleri arasında yer alan Prof. Dr. Hayreddin Karaman`ın dilinden ve kaleminden sunulan görüş, teşhis ve yorumları okuyacak, istifade edeceksiniz. Tabiî olmayan durumlarda, zaruret hallerinde normal durumun hükümlerini dayatmama çabasını göreceksiniz. Bunu yaparken İslâm`ın asıl ve ideal çözümünün unutulmaması adına yoğun gayret harcandığına şahid olacak, Meselenin aslı budur, tez elden buna dönmenin yollarını bulmalıyız, ama o vakte kadar da çözüm budur ifadelerine muhatap olacaksınız. Kısa ve öz ifadeyle Türkiye ve İslam Dünyasının sürekli gündeminde olan, sorulan, merak edilen, tartışılan ve yanlış bilinen meseleler hakkında son derece isabetli, istikametli ve alabildiğine istifadeli bir başucu kaynağına sahip olacaksınız.
Basım Yılı:
2009-2-1
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9789752696587
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
304
Yayınevi:
Nesil Yayınları
Yazar:
Hayreddin Karaman
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.