en ucuz Türkiye´nin Hac Organizasyonu

, kelepir Türkiye´nin Hac Organizasyonu, toptan Türkiye´nin Hac Organizasyonu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Türkiye´nin Hac Organizasyonu

Stok Kodu: 423965
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Hac organizasyonu, ibadet edene yardım anlamına gelen bir faaliyet alanıdır. Aynı zamanda, ibadet ve hizmet boyutlarının ölçülü bir şekilde gözetilerek yapılması gereken geniş ve organize bir iştir. Hac hizmetlerinden memnuniyet, objektif değerlendirme kriterleri bulunan, “müşteri memnuniyeti” ilkesinden hareketle de, hacıların değerlendirmelerine dayalı bir husustur.Bu çerçevede, “Hacıların Gözüyle Türkiye’nin Hac Organizasyonu”nu değerlendirmek amacıyla 2003, 2004 ve 2007 yıllarında Suudi Arabistan’da hacılarla yüz yüze görüşülerek; 2005 ve 2006 yıllarında ise Türkiye’de posta yoluyla hacılarımıza ulaşılmak suretiyle “Hac Hizmetleri Değerlendirme Anketi (HHDA)” çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Bu çalışmada anketlerden elde edilen veriler dışında, araştırmacının gözlemlerine ve hacıların dile getirdikleri diğer hususlara da yer verilmiştir." ...
Basım Yılı:
2008-6-6
Baskı No:
1. Baskı
Ebat:
15x21,5
ISBN:
9786050077001
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
186
Yayınevi:
Dem Yayınları
Yazar:
Ahmet Onay
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.