en ucuz Dineyri Papazı

, kelepir Dineyri Papazı, toptan Dineyri Papazı
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Dineyri Papazı

Stok Kodu: 437889
Liste fiyatı: 18,00 TL
14,40 TL
Kazancınız: 3,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

Kubbealtı Akademisi Kültür ve Sanat Vakfı, "Safiye Erol Külliyatı"nı yayın hayatımıza kazandırmış bulunuyor. Bu eserler, kültür tarihimizin bir devresini kuvvetli bir üslupçunun kaleminden geleceğe taşıması bakımından da bir arşiv niteliğindedir. Zengin bir hayat tecrübesine, doğu ve batı medeniyetleri arası gözlemlere ve tahlillere dayanan yazar, günümüzde artık unutulmaya başlamış kültür hazinelerimize gönül ve ruh penceresinden ışık tutmaktadır. Safiye Erol'un aynı zamanda yakın arkadaşı olan Samiha Ayverdi bir yakınına yazdığı mektupta onun vefatını haber verirken "Maalesef memleketin en değerli, dürüst, hamiyetli, imanlı, münevver ve bilhassa son derece derin ve bilgili bir evladını, aziz ve sevgili arkadaşımız Safiye Erol'u kaybettik. Memleket, böyle muhteşem ve yerine konmaz bir abidenin eksilişini adeta duymadı... Umursamadı...

Baskı No:
4. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
333
Yayınevi:
Kubbealtı Neşriyat
Yazar:
Safiye Erol
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.