en ucuz Azerbaycan Kürtleri

, kelepir Azerbaycan Kürtleri, toptan Azerbaycan Kürtleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Azerbaycan Kürtleri

Stok Kodu: 444221
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

Kitap, Azerbaycan'da yerleşik olan Kürtlerin tarih, ekonomik, sosyal ve siyasal yaşamı hakkında XX. yüzyılın başlarına ait, çok değerli ve objektif bilgilere yer verdiği gibi; dönemin ideolojik bakış açısından ve siyasal gelişim seyrinden kaynaklı bilinçli-bilinçsiz çarpıtmalardan da fazlasıyla maluldür. Ne var ki, eserin bu çelişkili özü, onun değerini eksiltmemekte, tam tersine geçen asrın ilk on yıllarında, Azerbaycan'da yerleşik olan yüz binlerce Kürdün geçtiği süreçleri ve daha sonraki yıllarda Kürtlere dönük gerçekleştirilmesi planlanan politikaların mahiyetini anlamak için önemli bir fırsat sunmaktadır.

Basım Yılı:
2007-12-30
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789759010652
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
105
Yayınevi:
Peri Yayınları
Yazar:
A. B. Bukşpan
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.