en ucuz Elde Kitap

, kelepir Elde Kitap, toptan Elde Kitap
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Elde Kitap

Stok Kodu: 443781
Liste fiyatı: 14,00 TL
9,80 TL
Kazancınız: 4,20 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
ELDE KİTAP, Necati Tosunerin 1972 ve 2005 yılları arasında, daha çok Türk Dili, Soyut, Varlık, Yaşasın Edebiyat, Virgül dergilerinde değişik aralıklarla yazdığı denemelerden oluşuyor. Necati Tosunerin yaptığı söyleşiler de elde kitap kavramı içinde olduğundan, bu kitaba eklendi. Edebiyat dünyamıza öyküler ve romanlar kazandırmakla yetinmeyen Necati Tosuner, bu denemelerle, yazınsal konulara, sorunlara ve yaşama ilişkin görüşlerini, anılara da yaslanan özgün bir anlatımla aktarıyor. ELDE KİTAP, bir dil ustasının elinden çıkmış büyük bir emek ürünü. Altı parçadan oluşan, büyük bir seramik pano karşısındayız. Her parçadan yanındakine geçen renk uyumları, birlikteliği sağlıyor. Genel bakışta, sepya olarak bir eski İstanbul çıkıyor ortaya. Balıklar.. kuşlar.. adları sahiplerine göre konulmuş köpekler, ışıltı katıyor. Yitirilmiş geçmişe, boşa giden gençlike, aldatılmış iyilike, sevgiden uzaklaşan paraya, umuttan ayrışan gerçeke.. daha koyu renklerle biçim veriliyor. Çocuk yüzleri daha belirgin, daha parlak; yaşlı yüzleri daha arkada, daha silik. Bir üzünç çerçeveliyor tüm panoyu...
Basım Yılı:
2013-10-3
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19
ISBN:
9786053609698
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
368
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Necati Tosuner
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.