en ucuz Mevlana Methiyeleri

, kelepir Mevlana Methiyeleri, toptan Mevlana Methiyeleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Mevlana Methiyeleri

Stok Kodu: 435842
Liste fiyatı: 16,00 TL
12,80 TL
Kazancınız: 3,20 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Yedi yüz yıllık serüveniyle geniş kitleleri kendine hayran bırakan Mevlânâ'nın Hak'tan alıp halka aktardığı ışık, Anadolu'nun manevi hayatı kadar edebiyatını da aydınlatmıştır. Geçmişte birçok araştırmaya konu olan Mevlânâ'yı anlama çabası günümüzde de devam etmektedir. Mevlânâ'nın felsefesini kavramak için yapılan bu araştırmalar, çoğunluk onu kendi eserleriyle tanıma eğilimindedir. Oysa tarihsel süreçte Mevlânâ'nın kim olduğu kadar nasıl algılandığı da önem kazanmıştır. Haluk Gökalp, bu kitapta Mevlana'nın edebiyatımızdaki yerine farklı bir noktadan yaklaşmaya çalışmış; onun toplumun sesi olan şairler tarafından nasıl algılandığını menkıbelerle mukayeseli olarak anlatmış. Gökalp'in eseri, divan şiirine yansıyan Mevlânâ imajını etraflıca tanımayı ve dolayısıyla Mevlana'yı yeniden kavramayı düşünen herkes için yararlı olabilecek bir çalışma. Hakkında çok şey bilinen Mevlânâ'ya farklı bir açıdan bakan yeni ve ilginç bir deneyim...
Basım Yılı:
2008--1--1
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786055863135
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
360
Yayınevi:
Kriter Basım Yayın Dağıtım
Yazar:
Haluk Gökalp
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.