en ucuz Okuma Becerisi Öğretimi ve Değerlendirilmesi

, kelepir Okuma Becerisi Öğretimi ve Değerlendirilmesi, toptan Okuma Becerisi Öğretimi ve Değerlendirilmesi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Okuma Becerisi Öğretimi ve Değerlendirilmesi

Stok Kodu: 435977
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Dört temel dil becerisi içerisinde en önemli konuma sahip olan okuma becerisi bu önem sayesinde birçok dil öğretim yönteminde üzerine en çok odaklanılan bir beceri olmuştur. Bu önemli beceriyle ilgili olarak dünya çapında bugüne dek birçok araştırma yapılmış ve bu araştırmalar doğrultusunda pek çok makale ve kitap yazılmış olmasına rağmen, ülkemizde okuma becerisi öğretimi ve değerlendirilmesiyle ilgili kaynak sıkıntısı çekilmekte ve bu alanda yazılmış olan Türkçe eserlerin eksikliği nedeniyle hem ana dilde hem de yabancı dilde okuma becerisini öğretirken ve değerlendirirken sorunlarla karşılaşılmaktadır.Okuma Becerisi Öğretimi ve Değerlendirilmesi, söz konusu sıkıntıya çözüm sunabilmek amacıyla, özellikle İngilizce yazılmış olan kaynaklara atıfta bulunarak okuma becerisinin öğretimi ve değerlendirilmesiyle ilgili önemli tartışmaları Türkçe olarak sunmayı hedeflemiştir. Böylelikle okuma becerisinin öğretimi ve değerlendirilmesine ihtiyaç duyan hem yabancı dil hem de Türkçe öğretmenlerinin Okuma Becerisi Öğretimi ve Değerlendirilmesi kitabından yararlanmaları amaçlanmıştır. Kaynakçasının zenginliği nedeniyle kitabın yabancı dil ve Türkçe öğretmenlerinin yanı sıra, Yabancı Diller Eğitimi ve Türkçe Eğitimi Bölümlerinde lisans ve lisans üstü öğrenimlerini sürdüren öğrenciler için de son derece yararlı bir kaynak olacağı kanaatindeyim. Prof. Dr. Dinçay KÖKSAL
Basım Yılı:
2008-4-15
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x24
ISBN:
9789750118692
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
200
Yayınevi:
Kriter Basım Yayın Dağıtım
Yazar:
Salim Razı
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.