en ucuz Roman ve Etik

, kelepir Roman ve Etik, toptan Roman ve Etik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Roman ve Etik

Stok Kodu: 424643
Liste fiyatı: 10,00 TL
7,20 TL
Kazancınız: 2,80 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
"Yeni dönemin insanı yoğun acılar içinde bir başınadır: 'Denizlerde yitik oğullarını aramaktadır.' Balina ise bir efsane olmuştur, alınyazısı olmuştur. Oysa düğüm bu efsanededir! Onun büyüsünden çıkmaktadır!"" Düşlerimizi bile günümüzün bilinç endüstrisinin biçimlendirdiği bir dönemde Ünsal Oskay'ın roman ve etik bağlamında yabancılaşma, gerçeklik, yazınsal kurgu türleri, aldanımcı fantazya, fantazyanın özgürleşimci ve hiçleştirici kullanımları gibi pek çok çıkış noktasından hareketle romana dair dillendirdiği her şey "Roman ve Etik"te... "...Oskay'ın bu kitapla ve diğer eserleriyle ima ettiği yol, romancının ve okurun (eleştirel okurun) hem anlatılan âlemin içine bir diğer âlemin ipuçlarını yerleştirmesi ve bulması, hem de bazan hayal gücünü açıkça bu ikinci âlemi kurmak için çalıştırmasıdır..." Orhan Pamuk
Basım Yılı:
2014-10-20
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,7x21,5
ISBN:
9789751035226
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
128
Yayınevi:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
Ünsal Oskay
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.