en ucuz Türk Edebiyatından Seçme Parçalar

, kelepir Türk Edebiyatından Seçme Parçalar, toptan Türk Edebiyatından Seçme Parçalar
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Türk Edebiyatından Seçme Parçalar

Stok Kodu: 428951
Liste fiyatı: 38,00 TL
27,36 TL
Kazancınız: 10,64 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türk edebiyatının başlangıçından bugüne kadarki gelişimini topluca ele alan bu kitapta; İslamlıktan önceki, İslam uygarlığı çevresindeki ve Batı uygarlığı çevresindeki dönemler ayrı ayrı bölümlerde gösterilmiştir. 123 sanatçıdan 11 anonim eserden toplam olarak 238 parça seçilmiştir. Sanatçıların hayatları, sanatlarının özellikleri ve eserlerinin tam listesi ayrı ayrı anlatıldığı gibi; destan, mesnevi, roman, oyun, v.b. gibi büyük eserlerin konularının özetleri verilmiş, bunlarda seçilen parçaların bütün içindeki yerleri belirtilmiş; seçilen metinlerin başlarına ve sonlarına açıklayıcı notlar eklenmiştir.Binlerce kişi ve eser arasından özenle ve dikkatle, seçilmiş kişi ve eserleri bir araya toplayan, Türk kültürünün gelişmesinede büyük katkısı olan Türk edebiyatının özünü kitaplığınıza topluca kazandırmış olacaktır.
Cilt Tipi:
Karton Kapak
Ebat:
15,5x24
ISBN:
9789751052247
Kağıt Cinsi:
3. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
616
Yayınevi:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
Cevdet Kudret
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.