en ucuz Yeni Türk Edebiyatı İncelemeleri

, kelepir Yeni Türk Edebiyatı İncelemeleri, toptan Yeni Türk Edebiyatı İncelemeleri
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%26

Yeni Türk Edebiyatı İncelemeleri

Stok Kodu: 436310
Liste fiyatı: 48,00 TL
35,52 TL
Kazancınız: 12,48 TL (26%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Yeni Türk Edebiyatı İncelemeleri, Prof. Dr. Zeynep Kerman’ın 1977-2007 yılları arasında yayınladığı makale ve verdiği konferansların metinlerinden oluşuyor. Bu nedenle çalışma, bir ders kitabı kadar, bir akademisyenin bütün bir ilim hayatının meyvesi olarak değerlendirilmelidir. Eserin birinci bölümünde Tanzimat sonrası yazarları ve eserlerini inceleyen makalelerle birlikte, yazarın, hocası Prof. Dr. Mehmet Kaplan’ı anma toplantılarında yaptığı konuşmaların metinleri bulunuyor. İkinci bölüm tematik çalışmalara ayrılırken, üçüncü bölümde mukayeseli edebiyat, dördüncü bölümde ise tarih-edebiyat ilişkilerini ele alan metinlere yer veriliyor. Kitabın kayda değer bölümlerinden olan beşinci bölüm, yazarın kendisine intikal eden evrak arasından seçtiği, Namık Kemal, Yahya Kemal ve Faruk Nafiz Çamlıbel gibi yazarlara ait el yazısı mektupların yeni harflere çevrilmesi ve yorumlanmasına ayrılıyor.
Basım Yılı:
2009-1--1
Baskı No:
2
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789759951559
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
639
Yayınevi:
Dergah Yayınları
Yazar:
Zeynep Kerman
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.