en ucuz Faust

, kelepir Faust, toptan Faust
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Faust

Stok Kodu: 425945
Liste fiyatı: 7,00 TL
5,60 TL
Kazancınız: 1,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

Alman edebiyatının bir baş yapıtı olan Faust’un içeriği bir halk söylencesine dayanır. Orta Çağda yaygın olan bu söylence, bilgelik tutkusu adına şeytanla anlaşmayı kabul eden bilginin öyküsüdür. Faust’ta, Rönesans’la ortaya çıkmaya başlayan aydınlanmanın insanı akla ve bilime inanmış, kör inancı yadsıyan, dünya işlerine yönelik olarak, düşünceyi eleyen, skolastik, dinsel, en son ve tek doğrucu çözümler olmayacağını benimseyen insanı bulacaksınız.

Çeviren:
Çiler Mualla Schwartz
Cilt Tipi:
Karton Kapak
ISBN:
9799752921619
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
216
Yayınevi:
Serhat Yayınları
Yazar:
Johann Wolfgang Goethe
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.