en ucuz Gecenin Yakomozu

, kelepir Gecenin Yakomozu, toptan Gecenin Yakomozu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%28

Gecenin Yakomozu

Stok Kodu: 438525
Liste fiyatı: 11,00 TL
7,92 TL
Kazancınız: 3,08 TL (28%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

"Bütün ağrılarıyla, kavuşmalarıyla, ayrılıklarıyla, gözyaşları ve kahkahalarıyla harmanlamak zamanı. Sonra o zamana bırakmak kendini. Dalıp gitmek... 'Gecenin Yakamozu'ndaki yazılar işte böyle dalıp gitmelerin yazıları. Pek çoğu gecenin geç saatlerinde yazıldı, pencereden görünen engin Marmara'nın karanlıklarına, adaların ve o pek sevdiğim vapurların uzak ışıklarına dalıp gitmelerin ardından, çoğunlukla da bir gün yayınlanacakkları düşünülmeden. Başlangıçta yalnız benim içindi onlar, ama sonunda öyle olmadı. Onlar önce internet tutkularına uzattım belki okurlar diye, korka korka... 'turkiye.net'te 'Sarhoş Bir Saydamlık' adlı köşecikte 1997'den bu yana yayınlandı dalıp gitmelerimin zabıtları. Ama sonra 'kağıt' da kağıt' diye tutturdu o kelimeler. Onlar benim şu dünya güzeli İstanbul'a kankardeş hayatımın anı kırıntılarından, hayallerinden, umutlarından bir tutam..."

Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
ISBN:
9789751019264
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
174
Yayınevi:
İnkılap Kitabevi
Yazar:
Solmaz Kamuran
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.