en ucuz Bir Gün Seni Öpeceğim

, kelepir Bir Gün Seni Öpeceğim, toptan Bir Gün Seni Öpeceğim
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Bir Gün Seni Öpeceğim

Stok Kodu: 444397
Liste fiyatı: 9,00 TL
7,20 TL
Kazancınız: 1,80 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kuşağı'nın özlemlerini, güzelliğe kavuşmak için ödenmesi gereken bedelleri, özgürlüğün mavi bayrağının elden ele taşınmasını; sevgiyi, üretmeyi, paylaşmayı öne çıkarır. Mücadele azmi bazen ilkbahardaki nehirler gibi coşkun, bazen sert rüzgarlar gibi hırçın, bazen bir yaz gölgesi gibi serin mısralarla anlatılır. Eşit, adil ve daha yaşanabilir bir dünya yaratmak için hayatı dönüştürmek gerektiğini dillendirir. Şatafatlı imgelerden uzak, sade, anlaşılır ve samimi dizelerle yormadan düşündürür. Özgürlük tutkusu, lirizm ve mücadele ruhu her yönüyle sinmiştir şiirlere. -Kerim Hanedan-
Basım Yılı:
2014-4-29
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13x21
ISBN:
9786055014117
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
96
Yayınevi:
Kuledibi Yayınları
Yazar:
Fatoş Salman
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.