en ucuz Karikatürlerle Sivas Katliamı

, kelepir Karikatürlerle Sivas Katliamı, toptan Karikatürlerle Sivas Katliamı
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Karikatürlerle Sivas Katliamı

Stok Kodu: 425633
Liste fiyatı: 14,00 TL
11,20 TL
Kazancınız: 2,80 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Saat : 10.00 - 13.00 Yer: Buruciye Medresesi -Yazar ve Şairlerin imza ve söyleşileri -Sergiler devam ediyor Saat: 14.00 Yer: Sivas Kültür Merkezi Dinleti: Arif Sağ Saat: 14.30 Panel Yer: Sivas Kültür Merkezi Konu: Medya ve Emparyalizm Panelistler: Sami Karaören (Cumhuriyet), Raif Türk (Özgür Gündem), Şükrü Günbulut (Aydınlık) Mustafa Yalçıner (Gerçek Dergisi), Soner Doğan (Sivas Hürdoğan Gazetesi) Yöneten: Hasan Uysal (Gazeteci -Yazar) Saat: 20.00 Tiyatro Yer: Sivas Kültür Merkezi Oyunun Adı: Pir Sultan Abdal Yazan: Erol Toy Yöneten: Muammer Çiçek Oynayanlar: Pir Sultan Abdal Kültür ve Tanıtma Derneği Tiyatro Topluluğu Saat: 20.00 Şiir Akşamı Yer: Buruciye Medresesi Metin Altıok, Hüseyin Yurttaş, Hidayet Karakuş, Aydoğan Yavaşlı, Ali Yüce, Zerrin Taşpınar, Behçet Aysan, Hüseyin Atabaş, Uğur Kaynar, Haydar Ünal, Zeki Büyüktanır. Yöneten: Metin Altıok (Banaz'a Göç!...)
Basım Yılı:
2012-7-1
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
14,5x21,5
ISBN:
9789944387378
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
128
Yayınevi:
Demos Yayınları
Yazar:
Hakan Tokatlıoğlu

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.