en ucuz Ayı Mişka

, kelepir Ayı Mişka, toptan Ayı Mişka
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Ayı Mişka

Stok Kodu: 415410
Liste fiyatı: 12,00 TL
9,60 TL
Kazancınız: 2,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Halil Cibran: Çocuklarınızın sahibi değilsiniz, zira onlar kendi yollarını çizecek olan hayatın kızları ve oğullarıdır. Dünyaya sizden gelmediler, sadece sizin aracılığınızla geldiler ve sizinle birlikte olsalar da size ait değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz. Düşüncelerinizi onlara dayatamazsınız, çünkü onların kendi düşünceleri vardır. Ruhlarına değil, bedenlerine bir yuva verebilirsiniz çünkü ruhları gelecekte yaşar. Sizler ise geleceği düşlerinizde bile göremezsiniz. Siz onlar gibi olmaya çalışabilirsiniz. Sakın onları kendiniz gibi olmaya zorlamayın çünkü hayat geçmişe doğru akmaz ve geçmişle bir alışverişi yoktur. Siz bir yaysanız, çocuklarınız da sizin bulunduğunuz yerden çok ileriye doğru atılmış oklar olacaklar. Okçu sonsuzluk yolundaki hedefi görür ve o yüce gücüyle yayı gererek okun uzaklara uçmasını sağlar. Okçunun önünde kıvançla eğilin çünkü o uzaklara giden oku sevdiği kadar, başını dimdik tutarak geride kalan yayı da sever.
Basım Yılı:
2014-7-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9786054982271
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
160
Yayınevi:
Semerci Yayınları
Yazar:
Editha Magdelena Alnıaçık
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.