en ucuz Genetik Bir Macera İnsanın Yolculuğu

, kelepir Genetik Bir Macera İnsanın Yolculuğu, toptan Genetik Bir Macera İnsanın Yolculuğu
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Genetik Bir Macera İnsanın Yolculuğu

Stok Kodu: 427432
21,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Herkes büyükbabasını tanırken çoğumuz büyük - büyükbabasını, pek azımız ise büyük-büyük -büyükbabasını tanır. Ama bunun ötesine gittiğimizde tarih diye bilinen karanlık ve gizemli bir diyara adım atmış oluruz... Bizden önce yaşayan insanlar kimdi? Nerede yaşamışlardı?Yaşamları nasıldı?Bu kitapta bu soruların cevaplarının genetik kodumuzda bulunabileceğini iddia ediyorum. Bu kod aynı zamanda bizi hem insan yapar hem de benzersiz bireyler olmamızı sağlar. DNA zincirimizde yaşamın kökenine kendilerini kopyalayan ilk moleküllere ve amip atalarımıza kadar geriye gidip günümüze kadar gelen tarihsel bir belge saklıdır. Milyarlarca yıl süren evrimsel bir sürecin ürünleriyiz, genlerimizdeki dikişler ve kaynaklar da bize bu hikayeyi anlatır. Genlerin tarihsel dili bu farklarda yatar. Nasıl "suda yaşamak"balıkların sınıflandırılmasında kullanılmazsa aynı şekilde genetik kodumuzun aynı olan kısımları geçmişimiz hakkında hiçbir şey söyleyemez. Hikaye farklarda yatar ki bizim incelediğimiz de bu farklardır.
Basım Yılı:
2012-4-0
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789759025953
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
263
Yayınevi:
Yurt Kitap Yayın
Yazar:
Spencer Wells

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.