en ucuz Zero Zero Zero

, kelepir Zero Zero Zero, toptan Zero Zero Zero
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%35

Zero Zero Zero

Stok Kodu: 423081
Liste fiyatı: 29,90 TL
19,44 TL
Kazancınız: 10,46 TL (35%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
KOKAİNE BAKARSANIZSADECE TOZ GÖRÜRSÜNÜZ. KOKAİNİN ARKASINA BAKARSANIZ DÜNYAYI GÖRÜRSÜNÜZ. Yıllık 352 Milyar Dolarlık Uyuşturucu Piyasasının hikâyesi. Saviano'nun, İtalyan mafya savaşlarını anlattığı kitapları dünya çapında ses getirdi. Öyle hassas noktalara dokunduki yedi yıldan uzun süre, ölüm tehditlerinin gölgesinde yirmi dört saat polis gözetiminde yaşamak zorunda kaldı. Şimdi Zero Zero Zero'yla kokain ticaretinin karanlık sayfalarına ışık tutuyor. Latin Amerika'nın ücra köşelerinde başlayan hikâye, kokainin dünya çapındaki yolculuğunun haritasını çıkarıyor. Kartellerin güç savaşlarını, işledikleri cinayetleri, yaptıkları işkenceleri, kurdukları orduları, devletlere kafa tutmalarını en ince detayına kadar anlatıyor. Saviano, kokainin nasıl üretildiğini, harmanlandığını, dağıtıldığını ve yönettiği ekonomiyi birinci kaynaklardan edindiği bilgilerle, hiç çekinmeden okurlarıyla paylaşıyor. Bir yanda suç şebekelerinin başka birçok ürüne ve uyuşturucu piyasasına yönelmesiyle oluşan çeşitlilikteki şaşırtıcı artışı kaydediyor; diğer yandaysa bu kanunsuz gücü korumak ve yaymak için ortaya çıkan şiddetin nasıl da dehşet verici bir hale geldiğini gözler önüne seriyor. Piyasadaki en kaliteli ve en saf kokainin uyuşturucu kaçakçıları arasındaki adı olan ?Zero Zero Zero"nun sayfalarında dünyanın gerçeklerini bir roman tadında okuyacaksınız. ?Yoğun, büyüleyici, sersemletici... Kokain ticaretinin yarattığı şiddet kadar hayal edilemez gücünü de anlatıyor." Independent ?Ulusal bir kahraman." Umberto Eco ?Kokainin dünya pazarlarını nasıl domine ettiğini anlatan ürpertici bir eser. Suç dünyasıyla ilgilenen herkes için mutlaka okunması gereken bir kitap." Library Journal ?Saviano'nun şimdi de Zero Zero Zero adlı kitabı çıktı. Yine en çok satanlar listesinin başındaki kitap, kokainin yaygın kullanımını, ekonomik boyutlarını anlatıyor. Saviano bir kez daha elini, kalemini mafyanın kalbine uzatıyor." Sabah
Basım Yılı:
2016-2-15
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Doğanay Banu Pinter
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786053437840
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
440
Yayınevi:
Pegasus Yayınları
Yazar:
Roberto Savia

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.