en ucuz Cichlid Atlas; Ciklet Atlası - Akvaryum Balıkları

, kelepir Cichlid Atlas; Ciklet Atlası - Akvaryum Balıkları, toptan Cichlid Atlas; Ciklet Atlası - Akvaryum Balıkları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Cichlid Atlas; Ciklet Atlası - Akvaryum Balıkları

Stok Kodu: 428903
Liste fiyatı: 48,00 TL
38,40 TL
Kazancınız: 9,60 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Türkiye'de "Ciklet Balığı" olarak anılan Cichlidler, hiç şüphesiz akvaryum dünyasının en ilgi çekici balıklarıdır. Onları ilginç kılan renklerinin güzelliğinden çok sosyal yaşantılarının olmasıdır. Tıpkı kuşlarda veya diğer bazı memeli hayvanlarda olduğu gibi tipik bir aile yaşantıları vardır. Olgunlaşan erkek balıkların belli bir alana sahip çıkması ya da eşleşmek için birbirleriyle yaptıkları mücadeleler hayli enteresandır. Bütün Cichlid hobicileri için kapsamlı bir kaynak olan, çok sayıda renkli fotoğraf ile desteklenen kitapta yer alan konulardan bazıları şunlardır: - Su kimyası ve filtrasyon - Cichlid davranışları ve akvaryumlarının kurulumu - Cichlid hastalıkları ve tedavi yöntemleri - Orta ve Güney Amerika Cichlid türleri arasındaki akrabalıklar - Amerika Cichlidlerinin beslenmeleri ve üretilmeleri hakkında bilgiler - Orta ve Güney Amerika Cichlidleri karma akvaryumları - Batı Afrika ve Kongo nehir sistemindeki Cichlid türleri - Krater göllerinin en büyüğü olan Viktorya Gölü ve civar göllerinin Cichlid cins ve türleri - Malavi ve Tanganika göllerinin muhteşem renkli Cichlidleri - Madagaskar Cichlid türlerine genel bakış - Asya ve Orta Doğu Cichlidleri
Basım Yılı:
2012-8-6
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9789944264419
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
373
Yayınevi:
Denizler Kitabevi
Yazar:
Ayhan Çörek

Bu ürünleri gördünüz mü? Bu ürünleri gördünüz mü?

kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.