en ucuz Fransızca - Türkçe Deyimler Sözlüğü

, kelepir Fransızca - Türkçe Deyimler Sözlüğü, toptan Fransızca - Türkçe Deyimler Sözlüğü
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Fransızca - Türkçe Deyimler Sözlüğü

Stok Kodu: 428927
Liste fiyatı: 26,00 TL
22,10 TL
Kazancınız: 3,90 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bir dilin, ait olduğu kültürün bir parçası olan deyimlerinden bağımsız olarak öğrenilemeyeceği kaçınılmaz birgerçektir. Bu bağlamda, ülkemizde de yabancı dil öğretim/öğrenme sisteminin başvuru kaynağı niteliğini taşıyan Diller için Avrupa Ortak Başvuru Metni (Cadre Européen Commun de Référence pour les Langues, 2001), bir yabancı dili sözlü ve yazılı olarak akıcı biçimde kullanabilen bireylerin, söz konusu dilin "deyimler ve günlük dildeki ifadelerini de içeren oldukça geniş bir sözcük dağarcığına sahip olması" gerektiğine önemle vurgu yapmaktadır. Fransızca-Türkçe Deyimler Sözlüğü, bu gereksinime katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Sözlüğün içerisinde günümüz Fransızcasında yaygın olarak kullanılan yaklaşık 10.000e yakın deyim, Türkçe karşılıklarıyla yer almaktadır. Kitap, deyimler sözlüğü olarak hazırlanmasına karşın, içerisinde Fransızca günlük dilde yaygın olarak kullanılan atasözleri ne de yer verilmiştir.
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786053641544
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
352
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
Suna Timur Ağıldere
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.