en ucuz İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Çözümlü Soru Bankası

, kelepir İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Çözümlü Soru Bankası, toptan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Çözümlü Soru Bankası
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Çözümlü Soru Bankası

Stok Kodu: 440591
Liste fiyatı: 40,00 TL
32,00 TL
Kazancınız: 8,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kitap 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'na göre hazırlanmıştır. En güncel Mevzuat kullanılarak kitap hazırlanmıştır. İş Güvenliği Eğitimi konularının ilk üçü "İş Sağlığı ve Güvenliğinin Kavram ve Kurallarının Gelişimi", "İş Sağlığı ve Güvenliğine Genel Bakış ve Güvenlik Kültürü" ve "Türkiye'de ve Dünyada İş Sağlığı ve Güvenliği" şeklindedir. Bu üç konu kitabın birinci bölümünde "İş Sağlığı ve Güvenliğine Genel Bakış" konusunda işlenmiştir. İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi çok geniş konuları kapsamaktadır. Her konu ile ilgili çözümlü soru mevcuttur. Bu kadar geniş kapsamı olan bir sınav için kitap hazırlamak hakikaten çok emek ve zaman gerektirmektedir. Mümkün olduğu kadar sorular sınava yönelik hazırlanmıştır. Bu kitap İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda sınava hazırlık mantığı ile hazırlanmıştır. Akademik bir kitap niteliğinde değildir. Amaç sadece sınavda başarıdır.
Basım Yılı:
2013-11-0
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
20x28
ISBN:
9786054566228
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
442
Yayınevi:
Sinemis Yayınları
Yazar:
Tarık Can
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.