en ucuz 1-2-3 Sonsuz

, kelepir 1-2-3 Sonsuz, toptan 1-2-3 Sonsuz
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%10

1-2-3 Sonsuz

Stok Kodu: 421236
Liste fiyatı: 17,50 TL
15,75 TL
Kazancınız: 1,75 TL (10%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Kitap, okuyucuya, evrenin mikroskobik ve makroskobik görünüşlerinin genel bir resmini, günümüz bilim adamının gözlerinde var olduğu biçimde, vermek için en ilginç olayları ve çağdaş bilim kuramlarını toplama girişimi olarak ortaya çıktı. Bu geniş planı yaşama geçirmenin çok ciltli bir ansiklopedi gerektireceğini bildiğim için bütün öyküyü anlatmaya kalkışmadım. Aynı zamanda, tartışılan konular, asıl bilimsel konunun değinilmedik yanı kalmayacak biçimde seçildi. Konuların kolaylıklarına göre olmaktan çok ilgi derecesi ve önemlerine göre seçilmesi, sunuluşunda, zorunlu olarak, kimi eşitsizliklere yol açtı. Kitabın kimi bölümleri, bir çocuk tarafından bile anlaşılabilecek yalınlıktayken, kimi bölümleri tam anlayabilmek için biraz yoğunlaşma ve inceleme gerektirecektir.
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789757211075
Kağıt Cinsi:
1.Hamur
Sayfa Sayısı:
320
Yayınevi:
Evrim Yayınları
Yazar:
George Gamov
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.