en ucuz Kauçuk İzolatör Kullanılarak Binaların Depremsel Performansının Geliştirilmesi

, kelepir Kauçuk İzolatör Kullanılarak Binaların Depremsel Performansının Geliştirilmesi, toptan Kauçuk İzolatör Kullanılarak Binaların Depremsel Performansının Geliştirilmesi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Kauçuk İzolatör Kullanılarak Binaların Depremsel Performansının Geliştirilmesi

Stok Kodu: 426712
Liste fiyatı: 20,00 TL
16,00 TL
Kazancınız: 4,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu yapıda, depremden kaynaklanan hasarı azaltmak için sünekliğin artırılması gerektiği bilinmektedir.Tabanı ankastre olan geleneksel binalarda yüksek süneklik seviyesi, şiddetli depremler sırasında taşıyıcı elemanlardaki akma yoluyla sağlanabilmektedir. Akma sonrasında ise binanın taşıyıcı sisteminde ve taşıyıcı olmayan elemanlarında önemli hasarlar oluşmaktadır. Şiddetli depremlere karşı bir yapının taşıyıcı sistemini, taşıyıcı olmayan elemanlarını ve içinde bulunan eşyaları hasardan korumanın etkili bir yolu olarak son yıllarda taban yalıtımı teknikleri geliştirilmiş ve yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x24
ISBN:
9789757135753
Kağıt Cinsi:
1.Hamur
Sayfa Sayısı:
168
Yayınevi:
Fakülte Kitabevi
Yazar:
Zeynel Abidin Mirkelam
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.