en ucuz Uzaktan Eğitim

, kelepir Uzaktan Eğitim, toptan Uzaktan Eğitim
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%15

Uzaktan Eğitim

Stok Kodu: 428377
Liste fiyatı: 37,50 TL
31,88 TL
Kazancınız: 5,62 TL (15%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 

Dünya bilgi çağı dediğimiz 21. yüzyıla girdiğinde, bilgi teknolojilerindeki gelişmeler takibi imkânsız bir hızla devam etmektedir. Bilgi teknolojilerindeki bu gelişmeler, uzaktan eğitim uygulamaları ile küresel iletişim ağının gelişmesine önemli katkılar sağlamıştır. Bilgi çağı dediğimiz 21. yüzyılda iletişim, toplumun her katmanında yaşayan bireyler için kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir. Uzaktan eğitim uygulamalarının geliştirildiği küresel iletişim ağı kavramı (bundan beş ya da on yıl önce toplumlar için ütopya sayılan) yaşama geçirilmesi kaçınılmaz bir olgu halini almıştır.Bu kitapta, uzaktan eğitimin tanımı, uygulama modelleri, Türkiye’deki gelişim, dünyadaki gelişimi, bilişim teknolojileri ile olan ilişkisi, öğretim tasarımları, yönetim modeli, proje değerlendirmesi, yeni bir model önerisi, sanal dergi ve örnek proje değerlendirmeleri ele alınmaktadır.

Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton Kapak
ISBN:
9789758792825
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
920
Yayınevi:
Pegem Akademi Yayıncılık
Yazar:
Doç. Dr. Aytekin İşman
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.