en ucuz 20. Yüzyılda İş Dünyasına Yön Verenler

, kelepir 20. Yüzyılda İş Dünyasına Yön Verenler, toptan 20. Yüzyılda İş Dünyasına Yön Verenler
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

20. Yüzyılda İş Dünyasına Yön Verenler

Stok Kodu: 427749
Liste fiyatı: 32,00 TL
22,40 TL
Kazancınız: 9,60 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
20. Yüzyılda İş Dünyasına Yön Verenler'i mercek altına alan bu önemli çalışma, büyük işadamlarının sırlarını anlamak için onları zamanlarının koşulları içinde değerlendirmek gerektiğinin altını çiziyor. Onların yoktan yarattığı fırsatları, tutkularını, azim ve coşkuyla değiştirdikleri hayatlarını gözler önüne sererken, onlarla birlikte süper güç haline gelen Amerika Birleşik Devletleri'nin sanayi ve finans sektörlerinin içinden geçtikleri süreçleri de analiz ediyor. İşini bilen yöneticiler, uzak görüşlü girişimciler kadar göçmenler, işçiler gibi aktörleri de unutmadan 20. yüzyıl iktisat tarihinin özellikle ABD açısından önemli kilometre taşlarını, bu dönemlere damgalarını vuran iş dünyası liderleriyle birlikte anlatıyor. "Tarih, günümüz liderlerine hayal edebileceklerinden de fazlasını öğretebilir. Bu kitabın kalınlığı gözünüzü korkutmasın. Bir kere elinize alın, okumaya değer olduğunu göreceksiniz." James Champy, Reengineering the Corporation kitabının yazarlarından ve Perot Systems başkan yardımcısı. "20. Yüzyılda İş Dünyasına Yön Verenler, büyüleyici, sürükleyici. Nefes kesici bir kapsama sahip." Joseph Nye, Yumuşak Güç kitabının yazarı ve aynı adlı kuramın kurucusu.
Basım Yılı:
2012-9-5
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16,5x23,5
ISBN:
9786053606598
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
549
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Antony J. Mayo
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.