en ucuz Az Para Kazanmak Kader Değil

, kelepir Az Para Kazanmak Kader Değil, toptan Az Para Kazanmak Kader Değil
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Az Para Kazanmak Kader Değil

Stok Kodu: 424311
Liste fiyatı: 15,00 TL
12,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, hak ettiğinden az kazanan biri olabilirsiniz. Finansal eğitmen, motivasyon konuşmacısı ve kariyer danış­manı olan Barbara Stanny kazanma potansiyellerini gerçekleştirememiş, hak ettiğinden az kazanan kişilerin kendi kendilerini sabote ettiklerini söylüyor. Sa­atte 10 dolar kazansalar da, bir yılda altı basamaklı kazançlar elde etseler de, bu kişiler maaş günlerini iple çekerek yaşarlar, genellikle borç içindedirler ve düşük ücrete yüksek tolerans gösterirler. Ne gariptir ki, bunların çoğu inanılmaz derecede fazla çalışır. İyi haberse, hak ettiğinden az kazanmanın kişinin kendi kendini soktuğu bir durum olmasıdır. Bu durumdan kurtulmaya odaklanarak, az kazananlar yalnızca hak ettiklerini kazanmakla kalmayacak, daha varlıklı bir yaşam da sürecekler. Barbara Stanny, binlerce kişiye yardımı olmuş teknikler ve alıştırmalarla, finansal bağımsızlığa götürecek beş temel adımı öğretiyor ve kro­nik olarak kendi değerini azımsayan herkese bir motivasyon mesajı veriyor.
Basım Yılı:
2010-7-0
Baskı No:
1. Baskı
Çeviren:
Zeynep Kumruluoğlu
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786056114311
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
230
Yayınevi:
Faal Yayınları
Yazar:
Barbara Stanny
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.