en ucuz Benim Almanyam Benim Türkiyem

, kelepir Benim Almanyam Benim Türkiyem, toptan Benim Almanyam Benim Türkiyem
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%24

Benim Almanyam Benim Türkiyem

Stok Kodu: 424124
Liste fiyatı: 5,00 TL
3,80 TL
Kazancınız: 1,20 TL (24%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Yarınların umudunu sırtında taşıyarak yeni bir hayat kurmak için Almanya`ya gider genç Vural Öger. Evet, henüz çok genç, göçmen bir öğrencidir. Gelecek için farklı hikayeler yaşama isteği ve bir saat gibi işleyen kafası sekiz yıl sonra ona bir sürpriz yapar. Bu, hayatını değiştirecek ve başarılı bir geleceğin kapılarını açacak bir fikirdir: "Almanya`dan Türkiye`ye direkt uçuş yok." O yıllarda Türkiye-Almanya arasında "Kavimler Göçü" olarak nitelendirilebilecek bir hareket vardır ve iki ülkenin bilinen çehresi ve bakış açısı gitgide değişmektedir... Vural Öger, bu doğru saptama sayesinde bugün Türkiye`yi yurtdışında onurlandıran. Alman Sosyal Demokrat Partisi`nde 10. sıradan Avrupa Parlamentosu`na milletvekili adayı olarak gösterilebilecek kadar başarılı olan bir işadamıdır. Aynı zamanda bir barış elçisi gibi görev yapan Öger`in, uluslararası ilişkiler konusunda ortaya koyduğu yaklaşımlar Almanya ve Türkiye arasında her zaman dikkate alınarak değerlendirilmektedir. İşte size Boğaziçi ve Elbe Nehri arasında geçen bir başarı öyküsü!..
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x19,5
ISBN:
9789752104112
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
303
Yayınevi:
Altın Kitaplar
Yazar:
Vural Öger
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.