en ucuz Çok Para Kazanan Kadınların Sırları

, kelepir Çok Para Kazanan Kadınların Sırları, toptan Çok Para Kazanan Kadınların Sırları
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Çok Para Kazanan Kadınların Sırları

Stok Kodu: 424301
Liste fiyatı: 15,00 TL
12,00 TL
Kazancınız: 3,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
PARA KONUSUNDA NASIL AKILLANIR?GELİRİNİZİ ARTIRACAK VE YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRECEKŞAŞIRTICI STRATEJİLERBARBARA STANNYÇalışan ve girişimci kadınların yıllardır beklediği kitap ÇOK PARA KAZANAN KADINLARIN SIRLARI YAKIŞIKLI PRENS GELMEYECEK: KADINLAR PARA KONUSUNDA NASIL AKILLANIR? GELİRİNİZİ ARTIRACAK VE YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRECEK ŞAŞIRTICI STRATEJİLER BARBARA STANNY Kadınlar yıllarca sadece çalışmayı düşündüler.Onlar için öncelikli olan, çalışmak, iş sahibi olmaktı.Bütün sorun özgür olabilmek için ekonomik özgürlüğe kavuşabilmekti.Deli gibi çalıştılar, hatta kariyer sahibi bile oldular ama çoğunluğuBol sıfırlı para kazanmayı hayal bile edemedi.İstemeye cesaret edemedi.İstese bile nasıl yapacağını bilemedi.Bunun kaçınılamayacak bir kader olduğunu belledi,Makus talihini yenemedi, yenmeye cüret edemediBarbara Stanny imzalıÇOK PARA KAZANAN KADINLARIN SIRLARIKadınların kaderini değiştirecek.Kitap, iş hayatında kadın olmanın tüm dezavantajlarına rağmen çok para kazanmanın mümkün olduğunu anlatıyor ve nasıl kazanılacağını bir bir açıklıyor.Para kazanmanın topu topu bir stratejik etkinlik olduğunu ağlatarak, şaşırtarak, kafanıza kazıyarak öğretiyor...Okurken, taktikleri tek tek uygulatıyor.Okuyucu kitabın sonuna yaklaşırken bol sıfırlı para kazanmaya bile başlayabiliyor.Stanny'nin, yedi anahtar stratejisi;Kâr dürtüsü, Yüreklilik, Dayanıklılık, Destek,Özfarkmdalık, İlintisizlik ve Mali yöntem bilgisinden oluşuyor.Bu stratejileri okuması da hazmetmesi de uygulaması da çok mümkün.
Basım Yılı:
2010-4-0
Baskı No:
2. Baskı
Çeviren:
Zeynep Kumruluoğlu
Cilt Tipi:
Karton
ISBN:
9786056114304
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
280
Yayınevi:
Faal Yayınları
Yazar:
Barbara Stanny
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.