en ucuz Etik Liderlik

, kelepir Etik Liderlik, toptan Etik Liderlik
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

Etik Liderlik

Stok Kodu: 444785
Liste fiyatı: 17,00 TL
13,60 TL
Kazancınız: 3,40 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Günümüz iş dünyasında kar odaklı zihniyetin sonuçları itibari ile sürdürülebilirlik yarışında geri planda kaldığı görülmektedir. Dolayısıyla bu zihniyetin görülmemiş bir hızla terk edildiği, yerine insan odaklı, etik değer ve ilkeler bazında bir yönetsel yaklaşımın ele alındığı gözlemlen-mektedir. Globalleşen iş dünyasında örgütlerin artan karmaşık yapıları, iç ve dış paydaşlara olan etkileri bir bütün olarak değerlendirildiğinde örgütsel bağlamda etik değerlerin önemi ön plana çıkmaktadır. Felsefenin ana disiplinlerinden biri olan etik, tarih boyunca düşünürler ve filozoflar tarafın-dan ele alınmıştır. Bununla birlikte kavram, geçmişin normatif yaklaşımı dışında, ancak 20. yy'ın başlarından itibaren liderlik çalışmalarında geniş kapsamlı olarak incelenmeye başlanmıştır. Etik değerler temelinde inşa edilen lider davranışları toplumsal, örgütsel ve iş gören bazında sonuçlar doğurmaktadır. Etik lider davranışları örgütün sürdürülebilirliğine önemli katkıda bulunurken; iş görenin birçok olumlu sosyal davranışlar sergilemesine neden olmaktadır
Basım Yılı:
2016-7-25
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x21
ISBN:
9786054993826
Kağıt Cinsi:
Kitap Kağıdı
Sayfa Sayısı:
126
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
Kolektif
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.