en ucuz İş Hayatında Kendini Geliştir - Yönet, Takip Et ya da Yoldan Çekil

, kelepir İş Hayatında Kendini Geliştir - Yönet, Takip Et ya da Yoldan Çekil, toptan İş Hayatında Kendini Geliştir - Yönet, Takip Et ya da Yoldan Çekil
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%20

İş Hayatında Kendini Geliştir - Yönet, Takip Et ya da Yoldan Çekil

Stok Kodu: 443312
Liste fiyatı: 25,00 TL
20,00 TL
Kazancınız: 5,00 TL (20%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Sürekli Gelişime İnanan Her Kademede Çalışanlar İçin Bu kitapta yanıt aranan temel soru "kendinizden daha fazlasını nasıl alırsınız?"dır. Zira kişi olarak gelişmek için yollar aradığımızda ya belli dar alanlara yöneliriz ya da kendimiz hakkında sevmediğimiz yönlerimize ya da edinmek ya da geliştirmek istediğimiz önemli yetilere yöneliriz. Birçok niteliğimizi ve yeteneğimizi oldukça fazla beğenmemiz nedeniyle aslında o nitelik ve yeteneklerin de geliştirilebileceklerini fark edemeyiz. Oysa tüm bunlar daha da geliştirilmeye başlandığında hem işinizde hem iş dışında bizleri daha etkili kılabilir. Başarılarımızda önemli rol oynarlar ve zamanla bu yeteneklerimizi ustalaştırmak bizlere gereken özgüveni sağlar ve büyük bir tatmin duygusu geliştirir. Bu kitapta yer alan görüş ve tavsiyeleri okurken, yaşınız, işiniz, kariyer seviyeniz, hedefleriniz ne olursa olsun, potansiyelinizin en üstüne ulaşmanın anahtarlarını elde edecek ve karar verme süreçlerinizi kuvvetlendirecek bir çok yol bulacaksınız.
Basım Yılı:
2011-5-20
Baskı No:
1. Baskı
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
17,5x24,5
ISBN:
9786055500177
Kağıt Cinsi:
1. Hm. Kağıt
Sayfa Sayısı:
304
Yayınevi:
Derin Yayınları
Yazar:
M. Kemal İmrek
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.