en ucuz İş Stratejisi

, kelepir İş Stratejisi, toptan İş Stratejisi
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

İş Stratejisi

Stok Kodu: 429334
Liste fiyatı: 28,00 TL
19,60 TL
Kazancınız: 8,40 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Strateji şu an nerede olduğunuzu, nereyi hedeflediğinizi ve asıl önemlisi, oraya nasıl ulaşacağınızı anlamak ve tasarlamak demektir. Sağlam bir iş stratejisi başarı için gerekli gücü sağlarken, zayıf ya da yanlış kurgulanmış strateji bir şirketi iflasa sürükleyebilir. Farklı, başarılı bir strateji geliştirmek, zor seçimler yapmak demektir: Müşteri olarak kimleri hedefliyorsunuz? Hangi ürünleri sunacaksınız? İşi verimli bir şekilde nasıl yürüteceksiniz? Bu kararları almak, ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmayabilir, hatta her işin karşılaştığı dinamik ve değişken durumlar yüzünden karar alma süreçleri iyice karmaşıklaşabilir. Üstelik büyük bir şirkette stratejinin oluşturulması işine pek çok insan dahil olur, dolayısıyla bu da yönetilmesi gereken bir süreçtir. Bu kitap, is? stratejisi sürecinin tamamını ele alıyor: Karar vericileri etkileyen güçler? Karar vericilerin içine düştükleri tuzaklar? Strateji geliştirmenin ve uygulamanın en etkili yolları Gelecek hakkında söylenebilecek iki şey vardır: Farklı olacak ve şaşırtacak. Bu basit gerçek pek çok lider şirketi hazırlıksız yakalarken, diğerlerine şöhret ve servet getirmiştir. Doğru strateji o geleceği okumanızı ve hazırlıksız yakalanmamanızı sağlar. Jeremy Kourdi'nin birçok uluslararası şirketlerden örneklerle zenginleştirdiği ve konuyla ilgili en son fikirleri de tanıttığı İş Stratejisi, geleceğe doğru atılacak adımlarda önemli bir başvuru kaynağınız olacak.
Basım Yılı:
2014-3-5
Baskı No:
1
Çeviren:
Ümit Şensoy
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16,5x23,5
ISBN:
9786053320517
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
318
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Jeremy Kourdi
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.