en ucuz Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin

, kelepir Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin, toptan Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%35

Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin

Stok Kodu: 422516
Liste fiyatı: 32,50 TL
21,12 TL
Kazancınız: 11,38 TL (35%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
´Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin´ kitabı size kendinizi nasıl keşfedeceğinizi göstermektedir. Kitapta yer alan alıştırmaları kullanarak ve spesifik iş araştırma stratejilerini öğrenerek kişiliğinize en uygun olan mesleğe adım atacaksınız. Gerçek yaşam örneklerini inceleyerek günümüz moda meslekleri de dahil olmak üzere en verimli ve en başarılı olacağınız mesleği seçmede bu kitap size rehber olacaktır. Eğer yeni mezun olmuşsanız, iş arıyorsanız ya da kariyerinizi değiştirmek istiyorsanız, kitap sayesinde sizin için doğru kariyerin ne olduğunu bulacaksınız. - William Corwin, Princeton Üniversitesi, Kariyer Hizmetleri Birimi. Memnun olan Okuyucu Tepkileri: "Kitap bugün için mesleğe-yardım kitaplarının en iyisi! Meslek seçimi için birkaç kitap okudum ama sizinki en iyisi." - Kathy Hance, Deaver, Wyoming "´Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin´ harika bir kitap. Bu kitapta sadece çekici meslek teklifleri değil, aynı zamanda beni mutlu edecek bir mesleğin özelliklerini de buldum. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler. - Serena Mitchell, Don Mills, Ontario "Bu Kitap çok yararlı ve bana yeni bir anlayış getirdi ve ne yapmam gerektiğini anlattı. Kendine ´Büyüdüğümde ne olmak istiyorum´ sorusunu soranlara hemen kitabınızı tavsiye edeceğim." - Kathy Hence, Groveland, California "Vay Canına! ´Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin´ harika bir kitap. Meslek seçme yolunda düşüncelerimi netleştirmeme ve doğrulamama yardım etmekle kalmadı, bana aynı zamanda Psikolojik Tip dünyasını tanıttı. Olasılıklar sonsuz." - Jon Holcombe, Somerville, Massachusetts "´Kişilik Tipinize Göre Mesleğinizi Seçin´ anahtarını bulamayacağını sandığım bir kapıyı açtı bana. Meslekte mutluluğu bulabilmem için tamamlamam gereken bulmacanın en son (ve belki de en önemli) parçası." - Don Ghostlaw, Windsor, Connecticut
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
16x24
ISBN:
9789944326629
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
472
Yayınevi:
Pegasus Yayınları
Yazar:
Paul D. Tieger
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.