en ucuz Liderlik ve İletişim

, kelepir Liderlik ve İletişim, toptan Liderlik ve İletişim
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş
%30

Liderlik ve İletişim

Stok Kodu: 437101
Liste fiyatı: 32,00 TL
22,40 TL
Kazancınız: 9,60 TL (30%)
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
?Kitapçı raflarına konan her yeni iş yönetimi kitabını kuşkuyla karşılarım. Ama bu kitap bir istisna. Fark yaratmak isteyen ekip yöneticileri için zengin bir bilgi ve içgörü kaynağı." Paul Mylrea, profesyonel iletişimci, CIPR eski başkanı ?Kevin Murray'nin eşsiz anlatımı ile çığır açıcı liderlik iletişimi modelinin gözalıcı bir şekilde bir araya gelmesi, bu kitabı kendini geliştirmek isteyen her liderin mutlaka okuması gereken eserler arasına sokuyor.""Sir Eric Peacock, Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım Dairesi Müdürü ?Bu kitap liderler için, etkin iletişimle ilgili yararlı ipuçlarıyla dolu, içgörü yüklü, vazgeçilmez bir el kitabı." Sahar Hashemi OBE, Coffee Republic kurucularından Başarılı olmak isteyen liderler iyi sonuç elde etmek için çalışanlarına esin vermek zorundadır. Bir lider olarak performansınız, bir lider olarak iletişiminize bağlıdır. ? Daha sahici, daha ilgili olun ve empati kurmayı bilin. ? Öykü anlatmaya ve insanları doğru dürüst dinlemeye önem verin. ? Bakış açınızı sağlam bir şekilde ortaya koymaya dikkat edin. Kevin Murray, Liderlik Dili 'nin arkasından yayımlanan bu ikinci eserinde birçok küresel organizasyonun CEO'larına ve karar mercilerine yönelik başarılı koçluk çalışmaları sırasında derlediği öykülerden hareket ediyor. Liderlik ve İletişim liderlik sürecindeki önemli deneyimleri inceleyip analiz ediyor ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için benzersiz ve başarılı bir model ortaya koyuyor.
Basım Yılı:
2016-5
Baskı No:
1
Çeviren:
Ümit Şensoy
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
15,5x23
ISBN:
9786053327615
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
344
Yayınevi:
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yazar:
Kevin Murray
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.