en ucuz Mağaza Kayıpları Kader Değildir!

, kelepir Mağaza Kayıpları Kader Değildir!, toptan Mağaza Kayıpları Kader Değildir!
kelepir.com'da Ücretsiz İlan VerHemen Üye olİlanını yayınla, milyonlara ulaş

Mağaza Kayıpları Kader Değildir!

Stok Kodu: 422686
20,00 TL
Kelepir Kitap
Mağaza
Ürün Adı
Fiyat
 
Tunçalp, yıllarca ciroya endeksli hedeflerin peşinde koşulduğunu ve bütün ödüllerin buna verildiğini gördü. Aksine, bu koşuşturmalar esnasında verilen kayıpları azaltmanın, daha az ciroyla bile daha fazla karlılık getireceğini savundu. Kayıpları ele alınca da; bunun sadece hırsızlıktan ibaret olmadıgını ortaya koyması sart oldu. Dolayısıyla bu kitabın yazılmasındaki amaç; en alt kademedeki çalısandan patrona kadar ki her kademede hataların listesini çıkartmak ve çözüm önerilerini sunmaktır. Bütün çalısanlara güvenmek esas olsa da, denetlenmekten hiç kimsenin istisna tutulamayacağı vazgeçilmez gerçektir. Kitapta, sadece işletme içine degil, dışına da yogunlasmak ve hatta küresel risklere de dikkat çekmek hedefenmiştir. Bu kitap, perakendeci işletmelerin bütün departman yöneticilerini ilgilendirmektedir. Satış, pazarlama, yatırım, mali isler, bilgi sistemleri, insan kaynakları ve depo yöneticileri kayıpların azaltılması çalısmalarının asli oyuncularıdır. Elbette mesleğe yeni başlayan gençlerin de ise hazırlıklı girmelerine yardımcı olacaktır.
Basım Yılı:
2014-1
Baskı No:
1
Cilt Tipi:
Karton
Ebat:
13,5x20,5
ISBN:
9786058793118
Kağıt Cinsi:
2.Hamur
Sayfa Sayısı:
240
Yayınevi:
Eylül Yayın Grubu
Yazar:
Ercüment Tunçalp
kelepir ve En ucuz fiyatları karşılaştır ! Kelepir kitap nereden alınır? En ucuz cep telefonu fiyatları hangi sitede kaç lira? 
 
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Yukarıdaki listede tüm satıcılar yer almayabilir.
* Kelepir.com'da bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararlar ile 3. kişilere ait zararlardan Kelepir.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.